Victor Salva

Victor Ronald Salva

5,8
229 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Victor Salva

Kiedyś o ucho mi się obiło, potem się zapomniało, 'powdera' się zapamiętało, zły nie był, choć ledwo co z emisji w tv pamiętam, dwie części 'smakosza' się obejrzało, w gatunku b-klasowym jedynkę doceniło, dwójkę jakoś przeżyło, trójkę z ciekawości z chęcią obejrzę, ale tak jak dotychczas ani grosza nie przeznaczę na zyski tego spaczonego pedofila, imiennika mego, co to terapeutycznie wymyślił sobie trylogię o monstrum młodzież pożerającym, tak na część nadchodzącą ani do kina nie pójdę ani na nośniku żadnym jej nie kupię, po prostu spokojnie zaczekam na torrenta w wersji mi odpowiadającej. DO KROĆSET ZE ZŁOWIESZCZĄ PEDOFILIĄ, pamiętając wszak o tym, że sporo dzisiejszych 12-latek, lolit wieku XXI, podobnież z resztą jak lolit z okresu każdego, dojrzewa zanadto za prędko, więc poszukując przygód młodości nawarstwiają pokaźną warstwą buenobuenobueno makijażu twarz i wyruszają na łowy przewszelakie, pełne żądzy, przyjemności, chuci, manipulacji, perfekcyjnej kurtuazji, poszukując na ten moment swego samca idealnego, a wszystko to w pantoflach na obcasach, szczudłach niemal, czyniących z nich przepiękne przechętne dziewiętnastolatki.

Vikejs

http://moviepilot.com/posts/3565740-the-terrible-secret-behind-jeepers-creepers- will-chill-you-to-the-bone?lt_source=external,manual

Vikejs

A dziś tworzy dla Disneya...

Pawuloniasty

heil, hitler, towarziszju stalin, god bless america and save the queen

Vikejs

Fascynujące, ale wsadził do buzi rodzajowi męskiemu. Swoje odsiedział, terapię przeszedł, żałuje, więc nie mi oceniać jego dawne postępki. Reżyserem jest świetnym.

oneofthefew

Serio? I Uważasz, że terapia sprawi, że przestanie być pedofilem? Dla mnie pedofilia to rzecz nie do wymazania, nie do wybaczenia.

Pawuloniasty

Nie sądzę, by pedofilię dało się cofnąć po jednej terapii. Uważam, że zrobił rzecz straszną, ale powtarzam - nie mnie go oceniać w tej kwestii, ponieważ nie znam nawet namiastki całej tej sprawy. Dlatego skupiam się na jego pracy reżyserskiej, a ta jest dobra.

oneofthefew

niezaprzeczalnie, prowadzić aktorów umi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones