PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96463}

Smakosz 2

Jeepers Creepers II
5,6 25 290
ocen
5,6 10 1 25290
5,8 5
ocen krytyków
Smakosz 2
powrót do forum filmu Smakosz 2

Nie wiem czemu ten film jest tak słabo oceniany. Moim zdaniem jest dobry. a przynajmniej o wiele lepszy o masy przeciętnych innych filmów. Wiadomo - to horror i tylko horror, więc rozmyślań nad sensem życia się tutaj nie uświadczy. Choć z drugiej strony, czy je wiem?
A może niespodziewany LOS który przekreśla w jednej chwili całe życie człowieka bez względu na jego dokonania czy wiek jest może takim JEEPERS CREEPEREM. Tyle, że to postać filmowa, a my żyjemy w realnym świecie, w którym w każdej chwili jakiś wredny sukinsyn np. urzędnik skarbowy czy psychopatyczny szef może przerwać naszą egzystencję.
Oczywiście można oceniać scenariusz, reżyserię, grę aktorską, scenografię, muzykę, itp. ale w tym filmie wszystko jest na miarę dobrym poziomie. Trochę tandetne jak w horrorach klasy "B", ale i tak - w porównaniu do przeciętnej - o niebo lepsze.
Jak Ktoś chce oglądać jakieś dzieła, to zawsze może zobaczyć Lui Bunuela - zresztą mojego ulubionego reżysera:).

użytkownik usunięty
zbigniewzsynopy

powiem tyle film nie zasługuje na miano horroru a prędzej tragi komedii,dziękuje za uwagę i do widzenia.

Równie dobrze na tyle samo zasługuje nasze życie

zbigniewzsynopy

Lepszy od jedynki juz nie tak bardzo naiwny. Ale często był zabawny a właściwie zabawne zachowanie pasażerów autobusu po zauważeniu smakosza. Nie jest tragedią ale też nie powala. Oglądałbyś sam czy z kimś czy w domu czy poza i tak będą te same emocje niezależnie od klimatu. Chociaż gdyby tak z laptopem poszedl do lasu w nocy no to kto wie...

ocenił(a) film na 7
benburney

mam sentyment do tego filmu

zbigniewzsynopy

Mnie ten film przeraża, chociaż oglądam go w domu i przy świetle. Gorzej, że sama - z kimś można go obśmiać, ale samemu wnika się w ten "klimat". Obejrzałam, przestraszyłam się i przeszła mi ochota na horrory na przynajmniej dwa miesiące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones