PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96463}

Smakosz 2

Jeepers Creepers II
5,6 25 274
oceny
5,6 10 1 25274
5,8 5
ocen krytyków
Smakosz 2
powrót do forum filmu Smakosz 2

znakomite dzielo,ciagle straszy. Ale podstawowe założenie: to nie jest film o duchach,demonach czy innych. To horror o potworze,ktory na sile mozna by nawety zaliczyc do thrillera. Pod kazdym wzgledem Smakosz 2 jest wart uwagi

użytkownik usunięty
Gladiator1000

Jakim cudem zaliczyłbyś to do thrillera, skoro to typowy horror?

ocenił(a) film na 9

Nie ma typowych zwrotow typu:duch wyskakuje zza rogu,drzwi same się otwieraja itd. Jest Smakosz,z grubsza wygladający jak człowiek,zaś jedyne elementy zaliczajace go do horroru to to,że nie jest człowiekiem(choć trochę go przypomina) i że jest mnóstwo krwi. Oczywiście to mocno naciągane i nie będę się upierać. Z resztą nie ważne:bardzo mi się podobały filmy o smakoszu i z filmów o potworkach to chyba tylko predator lepszy. A Tobie się nie podobał ?

użytkownik usunięty
Gladiator1000

Dodam tylko tyle, że zombiaki też wyglądają jak ludzie, nawet bardziej niż Smakosz, ale do thrillera nie zaliczysz filmu z ich udziałem :) Co do samego filmu, to jakoś nie porwała mnie ta część, jedynka mi się bardziej podobała.

ocenił(a) film na 9

Jesteś maniaczką horrorow ? Polecisz jeszcze jakies horrory z udziałem potworków ? Nie,ze jestem laikiem,ale prawdopodobnie masz większe pojęcie :0

użytkownik usunięty
Gladiator1000

Fajny potworek był w "Animal", możesz też sobie zobaczyć "Husk" lub "It Waits". Może Tobie akurat się spodobają, skoro tak wysoko oceniłeś ten film.

ocenił(a) film na 9

Ok wielkie dzięki :) Nie długo luknę

ocenił(a) film na 6

maniaczko horrorow pomóz ! szukam horroru ktory przypomina 13 -go w piatek .tez monstrum zabija dzieci na obozie nad jeziorem ,tyle ze to nie jest Jason ,ogladalem go za dzieciaka na vhs ,pod koniec lat 80-tych. facet ma strasznie zdeformowana twarz i tez sie msci za cos co mu kiedys na tym obozie zrobiono.

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

The Burning [1981]

ocenił(a) film na 6

Taaaaaaaak ku.......a tak , dzieki wielkie , jestes nie tylko cudna ale naprawde b. kumata w kwestii horrorow , tez kocham ten gatunek !!!! szukam zaraz i sciągam !

pozdro z Wrocławia !

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

Ciesze się, że pomogłam. To skoro też lubisz, to może polecisz coś dobrego i mało znanego?

ocenił(a) film na 6

zemsta po latach np , film z 1980 r . ogladalem go na vhs bodajze za dzieciaka w 88.balem sie ---choc teraz moglby nie zrobic na mnie takiego wrazenia .horrory z lat 40-tych polecam . np serie o wilkolaku , mumii , .filmy z B. Karloffem --- o ile ktos lubi klimaty tamtych lat . pisze Ci o tych filmach choc sa znane ,lecz podejrzewam co poniektorzy dzisiejsi fani horrorow bazuja na filmach z lat 2000-2015 . Ty sie raczej do nich nie zaliczasz.Pewnie widzialas czesc z nich a jesli nie to polecam . zwlaszcza po 22 w pokoju sama , z tylko wlaczonym tv ------efekt jest !zapewniam!

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

Horrory oglądam wyłącznie sama, w nocy na słuchawkach, bo inaczej to się mija z celem. Zemstę po latach widziałam i trochę mnie wynudziła, te serie o wilkołaku, mumii, draculi, niewidzialnym człowieku i potworze z czarnej laguny również oglądałam :)

ocenił(a) film na 6

nowosci ci nie bede proponowal , bo wiekszosc to glupawe amerykanskie slashery .zemste widz. wlasnie sam w domu w nocy ,rodzicow nie bylo . Jazda na maksa hahahaha , wiesz nie mialem jeszcze nawet 10 lat ---duzy dom ,nikogo w nim nie bylo a ja sam! brrrrrrrrrrr!w salonie na dole hahahaha . w tym filmie jest scena z pileczka spadajaca po schodach , ja tez po filmie szedlen do swojego pokoju na gore po schodach hahahaha . mozesz sobie wyobrazic co czuje niespelna 10latek po obejrzeniu takiego filmu .kazdy szelest czy dzwiek sprawia ze s,,,,, ze strachu . zreszta ja zawsze lubialem takie tematyki gdzie akcja rozgrywala sie w jakis wiktorianskich posiadlosciach hehe .gino grozy dreszczowce horrory --- tak to jest to ! .poprzypominam sobie napewno jakies stare filmy to napisze . pozdro ide spac

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

To jeśli lubisz nawiedzone domy, to obejrzyj sobie The Haunted [1991], The Others [2001], House on Haunted Hill [1959] i The Haunting [1963].

ocenił(a) film na 6

obejrze dwa ost tytuly bo dwa 1-sze znam .

ocenił(a) film na 6

cos za mna chodzi ---na srodek nocy , mozna obejrzec

użytkownik usunięty
parsxzywykutafon

Widziałam już, jeden z lepszych z 2014.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones