PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96463}

Smakosz 2

Jeepers Creepers II
5,6 25 286
ocen
5,6 10 1 25286
5,8 5
ocen krytyków
Smakosz 2
powrót do forum filmu Smakosz 2

Mój typ: Smakosz złapany na 'lasso'

.

ocenił(a) film na 2
wlochacz

Mnie koniec rozśmieszył jak ta łapa goniła ich xD

ocenił(a) film na 2
kakatoshi

Scena wymiany głowy też była bardzo komiczna:)

ocenił(a) film na 3
wlochacz

Najśmieszniejsza scena? hmm cały film rozbawił mnie do łez ;)
Zabawne było lizanie szyby przez napalonego nietoperka ^^
Ehh akurat w momencie ,w którym wydawało się ,że może być coś strasznego ... jednak tylko się wydawało :D

ocenił(a) film na 2
wlochacz

smakosz skaczący jak żaba w pogoni za kolesiem:p (KOŃCÓWKA) brakowało tylko dźwięku "rabyt"

czarny87

noo ekstra to bylo :D





ocenił(a) film na 7
bziums

Moment kiedy wybierał swoje ofiary: te mrugnięcia, uśmieszki i wskazywanie palcem - pistolecik :3
Żabie skakanie także było przekomiczne :]

ocenił(a) film na 7
LONGER_TOM

żabka była świetna xD
To wybieranie też było zabawne. I jeszcze na sam koniec filmu odpadły drzwi od samochodu ;D

Opalice

Cholerny silacz ktory wypierdzielil samochod i przewrocil autobus a na koniec ten czarny okazal sie silniejszy od niego XD

ocenił(a) film na 1
izzy187

Hmm najzabawniejsze to wspominane już wyliczanie żabka i to ze nie mógł sobie poradzić z tym czarnym po tym jak ciągną samochód a i jeszcze waleczny korpus choć to było raczej niesmaczne.

ocenił(a) film na 1
Dieter

O teraz mi się przypomniało jeszcze jak się połapali że zamkną ich w autobusie to nie wiedziałem czy to żart czy co.

ocenił(a) film na 6
Dieter

Napisane, że horror a to komedia normalnie była :D te co wymieniliście dobre ale tam jest masa komicznych scen np. porównanie skrzydła smakosza do kotary prysznicowej albo jak smakosz ciągnie tą furgonetkę za linę a szeryf pogromca krzyczy że urwie mu działo :D

ocenił(a) film na 6
izzy187

dokładnie zgadzam się może to dla tego że był ranny ...:D

parker

Hehe kto to byl ranny... ten czarny mial otwarte zlamanie xP

izzy187

Najzabawniejsze momenty?
Sam początek, gdy Smakosz porywa ludzi:
Jest ludek - nie ma ludka :D

ocenił(a) film na 3
SlowDown

Albo wizje tej dziewczyny,te bielmo na oczach,albo ten cały menadżer drużyny w okularkach(:końcówka mnie też rozwaliła,że trzepali sobie kasę na pokazywaniu Smakosza,a pan mściciel dalej czujny...
Fakt zabanych scen było b.dużo(:

wlochacz

film komediaa:P
hahha:P
żabka mnie rozwaliła to fakt haha:PP


mnie śmieszyły te momenty jak nietoperek łapał ręką głowę managera:P tego w okularkach :P
chłopak darł się...
łapa miażdzyła mu głowe ( mózg)
i....
nic mu nie było hahahaha

lara1515

nie ma co njazabawniejszy był nietoperz w roli zaby do tej pory śmiać mi się chce, scena z wybieraniem ofiar to lizanie szyby i pistolet tez niczego sobie normalnie komedia dla starszych pań

wlochacz

kij w głowie a na końcu oko

użytkownik usunięty
tr9453

Najlepszy tekst: ,,W dotyku jak srajtaśma'' i nagle jebs bez głowy! Haha film jest idiotyczny i dziwi mnie tak wysoka ocena bo dużo mu brakuje do niezłej części pierwszej.

ocenił(a) film na 7
wlochacz

następnym razem nie palcie zioła podczas oglądania horrorów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones