PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96463}

Smakosz 2

Jeepers Creepers II
5,6 25 286
ocen
5,6 10 1 25286
5,8 5
ocen krytyków
Smakosz 2
powrót do forum filmu Smakosz 2

Wpisujcie najśmieszniejsze sceny z filmu

1. "Ołpeeenn deee faken dddooorr" (otwórz te pieprzone drzwi) powtazane 15 razy + słaba gra aktorskaa = polewa na maxa xDDD
2. Obliźniecie Smakosza na widok tego Murzynaa
3. Włożenie "nowej głowy" przez Smakosza

xDD

megan1300

napisałam coś na ten temat w innym temacie więc zacytuję sama siebie:) :

"A mi się najbardziej podobało gdy dzieciaki ustawiły się w kolejce i po kolei się z niej usuwały a smakosz wykonywal w ich kierunku nieprzyzwoite gesty i sprośne miny xD i tak niby ich sobie wybierał :)

ale i tak koleś bez głowy i jego taniec wymiata. "

ocenił(a) film na 3
nonetheless

E tam, dla mnie najlepsza była scena, gdy tytułowy Smakosz po raz pierwszy wzbił się w powietrze, już wtedy było wiadomo, że będzie na tym filmie niezła beka. Oczywiście, taniec bezgłowego też był dobry. Pozdrawiam.

adam05

dokladnie! jak sie wzbil to myslalam ze sie posikam normalnie ;p

ocenił(a) film na 1
megan1300

jak dla mnie caly film byl smieszny, to przeciez w ogole nie był horror. Zero napiecia, klimatu itp.

ocenił(a) film na 6
sonar0007

ale trolll

ocenił(a) film na 5
megan1300

najlepsze było jak smakosz z ucieta noga skakał jak żaba!! uśmiałem się po pachy ;p

sancza16

o tak, to jak ścigał tego murzyna było boskie ;pp

ocenił(a) film na 2
patryszja004

Mi się podobało, gdy Smakosz przymocował tego chłopaka do drzewa. A tak wogle, to czemu to jest od 18 lat?

ocenił(a) film na 1
megan1300

To nie jest horror tylko komedia. Dla dzieci! Totalne "zero" dreszczy. Mało krwi. Nic przerazającego. Totalne dno. smieje sie z ludzi, którzy nazywaja to horrorem. Nic napiecia.
Najsmieszniejsze akcje:
-wciagniecie głowy przez tyłek a potem wyrosniecie jej
-wyrwanie czaszki w zamiarze wyciagnięcia wbitego oszczepu(jaki on głupi :D)
-wznoszenie w górę trenerów odpalajacych race(to było śmieszniejsze niż Jaś Fasola hahha)

ocenił(a) film na 2
megan1300

hahah. komedniaa(:

użytkownik usunięty
megan1300

Mi się podobało jak liną przecieli blachę z dachu autobusu xD

ocenił(a) film na 2
megan1300

-Zapalenie rac zamiast włączenia świateł awaryjnych
-Złapali gume. Niestety w USA nie potrafią zmienić koła
-Cioranie nastolatka po polu (nie mógł wzlecieć) a potem poderwanie ok.100kg trenera w sekundę
-przemiana farmera w Chucka Norrisa

ocenił(a) film na 4
megan1300

Bezgłowy danser rządzi no i żabie skoki smakosza za murzynkiem też były niezłe, moja kobieta drygała i piskała co parę minut to też było śmieszne :)

ocenił(a) film na 6
Ozymandiasz

taaaaaak scena gdy koles bez głowy podrygiwał tez była niczego sobie

1: ale ja cały czas zastanawiałem sie dlaczego tytułowy smakosz niemmógł poprostu wybic szyby i wlezc do tego outobusu i zrobic rozpierduche...przez cały czas własnie to niedawało mi spokoju

2: smieszny był równiez usmiech smakosza ...taki szczery :)
ogłółem film 5/10
pozzzzzzzdro

ocenił(a) film na 6
megan1300

Komedia niczego sobie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones