PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96463}

Smakosz 2

Jeepers Creepers II
5,6 25 274
oceny
5,6 10 1 25274
5,8 5
ocen krytyków
Smakosz 2
powrót do forum filmu Smakosz 2

Sporo osób pisze, żeby go poćwiartować, wysłać w kosmos... ja ma uwagę do drugiej części.
Potwora nie można zabić, ale jak było widać, można go było poważnie zranić... leżał nieptrzytomny, a
oni mieli doczekać do rana. Wiem, że w sytuacji krytycznej nie myśli się o przyziemnych sprawach,
ale przecież mogli go przebić drugi raz (zawsze to jakiś dodatkowy czas), czy chociażby, odciąć mu
skrzydło, gdy tak zwisało.
W każdym razie zrobić coś, aby go jeszcze poważniej zranić... tak sobie tylko głośno myślę.

ocenił(a) film na 7
cumartesi

No moim zdaniem to smakosza zabic się dało. I tak, najlepiej było by pokroić na kawałki go, albo jeszcze lepiej, przepuscić przez maszynę do mielenia mięsa i zrobić kotlety. (Żart). A zakonczenie pokazalo tylko jak ojciec dzieciaka którego smakosz porwał i jego starszy syn są głupi. Przyszyli mu skrzydło i nogę, żeby mu łatwiej było uciec/pozabijać ich. Pewnie miala to być otwarta droga do 3 części, co nie zmienia faktu, ze i tak to bylo glupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones