PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96463}

Smakosz 2

Jeepers Creepers II
5,6 25 286
ocen
5,6 10 1 25286
5,8 5
ocen krytyków
Smakosz 2
powrót do forum filmu Smakosz 2

Od niedawna zastanawiam się czym tak naprawdę jest Smakosz...
Nie wypracowałam jeszcze na ten temat żadnej teorii...
Hmmm... jest chyba czymś w rodzaju skrzyżoawania nietoperza z człowiekiem...
A wy co o tym myślicie??

ocenił(a) film na 7
Valentine___

że niby batman xD???? xD szczere :D:D

użytkownik usunięty
kroolik_2

I jeszcze coś w rodzaju modliszki...

ocenił(a) film na 3
Valentine___

Ale macie dylematy, o lol. Ten film był ogólnie dupny część 2 to już w ogóle, nie wiem co i komu sie mogło w nim podobać, chyba tylko jakimś małolatom, które sie nim jarały. Ja go oglądałam dla beki, i spełnił moje oczekiwania: uśmiałam się nieźle :P.

I niee, to nie był batman, tylko....chmmm......pół człowiek, pół wiewiór i pół glisda xDD

Agusia_De_

słyszałem że następna cześć będzie krecona z BLADE`em.... cołkiem ciekawa

użytkownik usunięty
igal78

''pół człowiek, pół wiewiór i pół glisda xDD'' to co jego w koncu bylo poltorej? zastanow sie co piszesz znawco... a film nie to ze straszny, ale fajnie zrobiony.

ocenił(a) film na 3

Chmmm. . .jak już coś to znawczyni baranie ! ;p
I to co ty nie słyszałeś ??? Przecież jego było właśnie półtora, a niektórzy naukowcy prowadzą badania nad tym i doszli do tego, że to może być w ogóle poczwórny gościu. . .bo on taki extra jest, że ja to bym się nie zdziwiła gdyby był popiątny. . . .x DDD

Agusia_De_

Ty jakaś ienormalna jesteś...., A może była ich cała armia. Moim zdaniem to jakiś pojebany wampir z czarnobyla był, ale film moim zdaniem fajny, nie to, że horror, raczej coś z archiwum X, czy jakieś si-fi. Podobał mi się ogólnie. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
hary_5

Kto jest nienormalny ten jest ! x D
Matko, toż ja żartuję i mam z was i waszego filmu beke, a wy odrazu ! Qurczę nie zapowietrzcie się.

użytkownik usunięty
Valentine___

A ja się zastanawiam jak blachę z autobusu może przeciąć lina i wiecie, chyba zacznę nitką tnąc szkło ;)

Jeśli była stalowa to nie ma w tym nic dziwnego.

Valentine___

Z fabuły by wynikało że to demon .. przynajmniej ja tak to zrozumiałem

CZacza

"A ja się zastanawiam jak blachę z autobusu może przeciąć lina i wiecie, chyba zacznę nitką tnąc szkło ;)" - pomyślałam o tym samym. W sumie mam teraz atak głupiego śmiechu. Nitka + szkło - ciekawe...

ocenił(a) film na 8
Silva

on jest demonem, którego ciało składa się z różnych części swoich ofiar

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones