PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=230929}

Serce Dawida

Searching for David's Heart
6,7 935
ocen
6,7 10 1 935
Serce Dawida
powrót do forum filmu Serce Dawida

Gra aktorska na niskim poziomie, dla widzow ktorzy maja wieksze wymagania film zawodzi.
Loczylem na cos wiecej po ocenie ale widocznie nie wszyscy kieruja sie rozumiem na filmwebie...

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

na twój tez za bardzo nie można Loczyć:D

float

czy chociaz spojrzales na oceny filmow ktore dawalem ze tak sie chamsko wypowiadasz?

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

nie widzę związku

float

wiec zobacz jakie filmy ambitne ogladam i zinterpretuj moja wypowiedz jak nalezy

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

hmmm idąc twoim tokiem "rozumowania" oglądanie ambitnych filmów obliguje do obrażania ludzi oglądających filmy mniej ambitne według twojej definicji ambitności? Zastanów się zanim wyskoczysz z kolejna pseudo mądrością, podobno oglądałeś powyższy film jakoś nie widzę go wśród ocenionych, oceniasz tylko "ambitne" fimy? smieszny jesteś chłopczyku.

użytkownik usunięty
krzysiekk123

> Liczylem na cos wiecej po ocenie.

Zgadzam się z tym fragmentem w 100 %. Filmwebie, jestem rozczarowany! :D Ścieżka dialogowa przewidywalna do tego stopnia, że miałem spontaniczne wybuchy radości po kolejnym odgadniętym zdaniem. Zanim ono poszło w eter.

Dobry, mocny temat został zmarnowany. Nie pierwszy raz w kinematografii. :P Miałem po tym filmie poczucie zmarnowanego czasu. :X

ocenił(a) film na 10
krzysiekk123

Zdecydowanie się zgadzam, obecnie wiele produkcji jest przewidywalnych i po niemal 5 minutach można się domyślić jak film się skończy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones