PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=215380}

Błękitny demon

Blue Demon
2,7 330
ocen
2,7 10 1 330
Błękitny demon
powrót do forum filmu Błękitny demon

Temat dla wytrwałych widzów kina klasy Z, którzy chcą podzielić się wrażeniami podczas seansu tego zagadkowego dzieła o tematyce rekiniej. Emisja już dziś o 22:20.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Ech, chętnie bym się dzielił wrażeniami na żywo, jednak wolę oglądać tego typu filmy na kanapie, niż siedząc przed komputerem. Dlatego nie uczestniczę żywo z klubowiczami w dyskusjach, gdyż często odwracając wzrok po prostu omija mnie wiele "ważnych momentów" tych specyficznych arcydzieł. Jakoś tak mam, że każdy film lubię oglądać z pełną uwagą, nieważne czy to "Lista Schindlera" czy "Dwugłowy rekin" :) . Tak więc, moje uczestnictwo w dyskusjach jest zależne od chęci i czasu, jakim dysponuję. Chciałbym więc pozdrowić wszystkich klubowiczów, którzy mają bardziej podzielną uwagę niż ja :) . Wiedzcie, że moja ocena tych "arcydzieł" też istnieje. Miłego seansu i niechaj szczęki będą z Wami.

Raptosaur

Ja też mam ten problem więc Cię rozumiem, ale jednak "stanowisko" zobowiązuje xD Staram się pisać, gdy jest akurat nudniejszy moment filmu z gatunku gadka-szmatka, ale często też pytam brata, który zazwyczaj ze mną ogląda, co się stało, jeśli coś akurat przegapię :) Poznaję to po jego głośnym wyrażaniu zdumienia i zniesmaczenia :D

Raptosaur

Ja używam do tego telefonu ;), gdybym miał oglądać i jeszcze na kompie pisać, to pewnie też nic bym nie ogarniał

extranick

Uczęszczasz na seans rekinów? :) Ja właśnie "Operację słoń" skończyłem oglądać na Pulsie.

Valdoraptor23

Niestety, trzeba iść spać, żeby rano wstać ;)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

A jednak jestem :) .

Wow, to było mocniejsze niż w "Jurassic Park'u" z tym prądem :) .

Raptosaur

O nie, dr Grant lepiej to zagrał (uwielbiam tamtą scenę) :D

Haha jakie ustne przejście xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Grant był łagodniejszy, bo JP jest również familijnym filmem. Ona zrobiła to drastyczniej :) . I ta muzyka, co się pojawiła... Ach.

Raptosaur

Dość humorystyczny ten film :)

Powiedz Gennarowi jak familijnie wyglądał na sedesie :D

użytkownik usunięty
Raptosaur

To jakiś żart? Ten film to tragedia.

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

musiała przepłynąć żeby dostać się do delty? A no tak - żeby być w Delta Force to trzeba umieć pływać z rekinem :D taka umiejętność komandosów :D

666fred

3 i pół studentki xD

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

uwalili jej wszystko, ręka tylko została :(

ocenił(a) film na 4
Iranzilla

a karzeł jest szefem... :(

Iranzilla

Bardzo fajnie się czyta Wasze komentarze. Aż żałuję, że mi nie pasuje termin :(

666fred

Ten gość co wrzucał żarcie przypomina mi jakoś tego lemura z reklam Cyfry + :)

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

jest i czerwony pies! on pewnie dednie na koniec

ocenił(a) film na 5
Iranzilla

Będzie pewnie przywódcą rekinów w rebelii przeciwko władzy ludzi.

O, fajny Shark-man :D

ocenił(a) film na 4
666fred

ale sekretarka Inga pierwsza klasa!

ocenił(a) film na 3
Iranzilla

Fajna gra... PacShark :) ...

ocenił(a) film na 3
Raptosaur

A na komputerze blondyny roboczy model 3D rekina, zostawiony przez grafika komputerowego, pracującego dla tego filmu... To poczucie wspólnoty w biznesie, jakim jest tworzenie filmów niskobudżetowych... bezcenne.

Iranzilla

Albo i nie dednie jako jedyny ;)

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

jedyny plus takich filmów to laski i rekiny :D

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

sama kreacja szefa bardzo fajna, film na pewno zyskuje przez tą postać :) i to jak popatrzył się Napoleonowi prosto w oczy :D

ocenił(a) film na 4
666fred

sorry że spytam, jestem wyjadaczem na filmwebie, ale takie coś widzę pierwszy raz . spotykacie się częściej na filmach? ekstra sprawa!

ocenił(a) film na 5
Iranzilla

tylko na dobrych filmach... ;) w tym tygodniu m.in na "silent venom" "ice spiders" "ice hell" "Boa vs Pyton" i pewnie jeszcze na tej ognistej bestii i paru innych ale tego już nie oglądałem to nie wiem ;)

ocenił(a) film na 4
666fred

to gdzie się ustawiacie? i gdzie był Boa vs. pyton że go nie oglądałem? :D

Iranzilla

Proszę, tutaj:
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Kino+klasy+Z+-+temat+dla+Koneser%C3%B3w+Specyf icznych+Dzie%C5%82+Sztuki.,2066814

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

a, to są ustawki? :D ja po prostu patrzę w program TV i wiem co gdzie i jak :D

666fred

To raczej informacje i miejsce do dyskusji niż ustawki, każdy kto chce, korzysta :)

ocenił(a) film na 4
666fred

no to ja świeżak w tych sprawach, także zaczynam :D

Iranzilla

A myślałem że nikogo tu dziś nie będzie a tu proszę, jakie miłe zaskoczenie :) Jednak rekiny to rekiny.

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

no rekiny to rekiny :D http://www.joemonster.org/art/20474/Najdziwniejsze_filmy_o_rekinach_mordercach

Iranzilla

Wreszcie mogłem odpalić linka (wczoraj pisałem z telefonu). Świetne :D

ocenił(a) film na 5
666fred

LOL :D zamiast deaktywować rekiny zdalnie to oni pobiegli strzelać :P

ocenił(a) film na 3
666fred

O rety! Plagiat muzyki z "Żołnierzy Kosmosu"! I to jeszcze w tak żałosnym wykonaniu...

ocenił(a) film na 3
Raptosaur

Sprawdziłem: http://www.youtube.com/watch?v=uIb8gpDA4ZU

Niemal dokładnie to samo, co było w tym dziełku :D .

Valdoraptor23

myślałam,że obejdzie się bez rozwodu haha

ocenił(a) film na 5
ewi184

spodenki pod krawat dobrane, co on chce :D

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

film pełni ważne funkcje edukacyjne "co to jest bomba walizkowa" albo "jak wygląda linia brzegowa USA"

ocenił(a) film na 4
666fred

Jeff Fahey tu gra!

Iranzilla

Strasznie śmieszy mnie Lapidus w tej roli xD

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Widziałem go w "Kosiarzu umysłów". Chyba najambitniejsza jego rola. W LOST'ach też niezgorzej wyglądał. Ale głównie wyglądał, gry miał niewiele raczej.

ocenił(a) film na 4
Raptosaur

a zaczynał od Psychozy III :D

ocenił(a) film na 5
666fred

:D :D :D rekin saper :D animacja rozbrajania bomby kapitalna :P

ocenił(a) film na 4
666fred

'na takie dawanie dupy nikt nie ma czasu' :D :D :D

ocenił(a) film na 3
666fred

Szefuńcio doskonale do rozmiaru szczęk pasuje! Pewnie deadnie w punkcie kulminacyjnym z lekką powabnością :) .

Raptosaur

Trochę dziwny styl filmu. Humor jakby taki zamierzony ;D

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Bo to czysty pastisz. Tym sobie tłumaczę obecność kiczu i plagiatu muzyki z jedynego pastiszu filmowego, którego w pełni trawię - "Starship Troopers".

ocenił(a) film na 4
Raptosaur

i tak patrzę panowie na wasze nicki, i Iranzilla w sam raz pasuje tutaj :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones